Výběr nastavitelné vysoké židle

Rodiče, pokud hledáte bezpečnou, trvanlivou a atraktivní nastavitelnou vysokou židličku pro vaše rostoucí dítě, je vysoká pravá dřevěná židle Keekaroo Height Right pravá volba. Zde jsou jen některé z funkcí, které dělají toto dětské sedadlo nejlepší volbou pro děti všech věkových kategorií.

Výškově nastavitelná židle Keekaroo se snadno upravuje.

Od chvíle, kdy váš malý člověk může pohodlně sedět sám, potřebuje křeslo, které může nabídnout správnou oporu pro jeho pánev a kufr, a současně poskytne opěrku nohou, aby nohy neustále visely. Stylová dřevěná židle značky Keekaroo má nastavitelnou sedačku a opěrku nohou, která umožňuje přizpůsobit židli proporci vašeho dítěte.

Nastavitelná vysoká židle roste se svými dětmi.

Křeslo Keekaroo Height Right je určeno pro děti od šesti měsíců až do patnácti let! Začíná to jako kojenecká jídelní židle a pak se přemění, aby vyhovovala vašemu batole. Děti až do výše 150 liber mohou bezpečně používat židli, což je ideální volba pro jídelnu povlečení hello kitty, kuchyň nebo snídaňový bar.

Čištění a údržba je bezúdržbová.

Křeslo Height Right je navrženo tak, aby trvalo; jeho robustní konstrukce odolává letům s aktivním dětem. Čištění sedáku po špinavém jídle nepřebírá nic víc než měkký hadr a teplá voda.

Produkty Keekaroo jsou šetrné k životnímu prostředí.

Pro životní prostředí je tato stylová židle postavena z trvale udržovaného dřeva; při správném používání vaše nastavitelná povlečení disney vysoká židle bude trvat roky.

Keekaroo dřevěné židle jsou cenově dostupné.

Na rozdíl od mnoha dalších dřevěných vysokých židlí stojí židle Keekaroo Height Right za rozpočet orientovanou rodinu. Vzhledem k tomu, že se nastavitelná židle přizpůsobí potřebám vašeho rostoucího dítěte, jakmile si ji zakoupíte, budete mít jídelní židli, která bude trvat roky.

Reklamy